Úvod Lyžování Schladming

Schladming

Schladming je lyžařskou oblastí nacházející se ve Štýrsku. Zde si můžete lyžování a ostatní sporty užít skutečně naplno. Právem můžeme toto středisko považovat za jedno z pěti nejlepších lyžařských středisek Rakouska.

V celé lyžařské oblasti najdete cca 200 km upravených sjezdovek a 104 přepravních zařízeních (kabinové a sedačkové lanovky a vleky). Významnou je především poměrně nová kombinovaná kabinko-sedačková lanovka Sut Jet v Hochwurzenu.

Koupíte-li si tu skipas Amadé, bude platit po všech devíti ski areálech a ještě navíc v areálech Sportwelt, Hochkönigs Winterreich, Gastein a Grossarlta. Oblast, na kterou využijete skipas Amadé,je skutečně obrovská.

Možnosti jsou tu nejen pro lyžaře, ale pro různě zkušené snowboardisty. Najdete tady funparky, freeridové zóny, příjemné trasy pro běžkaře atd.

Z jiných zimních sportů si tu můžete zkusit zimní pěší turistiku, paragliding, sáňkování, curling, snowrafting, snowtubing, noční běžkařské túry na Riesneralm atd.

V případě, že se chcete večer odreagovat, jistě si vyberete z bohatého programu. V centru města Schladming to žije až do rána. Navštivte kino, zajděte si na večeři, do baru či na diskotéku.

Tato oblast vám pro vaše zimní radovánky nabízí 9 skiareálu:

 

 


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Dachstein.cz
Kontakty